16:30
( 4 : 8 )
7 : 12
Raport

W ostatnim swoim pojedynku, gdzie stawka nie wpływała już na tabelę, Kaipirinia FC i Toyota Zduńska Wola zaprezentowały wyrównane widowisko. Mecz, pełen zwrotów akcji i ofensywnego futbolu, zakończył się wynikiem 12:7 na korzyść Kaipirinia FC. Carlos Martins z Kaipirinia FC zaprezentował się znakomicie w tym starciu, zdobywając hat-tricka i dwukrotnie asystując przy bramkach kolegów. Z drugiej strony, Simo Naba z Toyota Zduńska Wola również wykazał się niezwykłą skutecznością, wpisując się na listę strzelców czterokrotnie, co jednak nie wystarczyło, by przeciwstawić się silniejszej formacji Kaipirinia. Mimo że wynik nie miał wpływu na ostateczne rozstrzygnięcia w lidze, gdzie Kaipirinia FC zajęła ostatecznie 4. miejsce, a Toyota Zduńska Wola 7. miejsce, obie drużyny pokazały, że nawet w takich okolicznościach potrafią dostarczyć nam niezapomnianych wrażeń. Mecz ten był pięknym zakończeniem sezonu, demonstrując ducha sportowej rywalizacji i miłość do gry. To spotkanie pokazało, że piłka nożna to nie tylko punkty i pozycje w tabeli, ale przede wszystkim pasja i zaangażowanie zawodników. Gratulacje dla obu drużyn za wspaniałe zakończenie sezonu!

2
16:30
( 4 : 2 )
12 : 7
Raport

Mecz pomiędzy Lokomotiv a FC Po Nalewce był pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Już na samym początku było wiadomo, że to będzie niezwykle istotne spotkanie dla drużyny FC Po Nalewce, która dotychczas nie zdobyła ani jednego punktu w lidze, a był to ostatni mecz sezonu. Lokomotiv lepiej wszedł w mecz i dominował nad przeciwnikiem już od pierwszych minut. Do przerwy prowadzili 4-2, wykorzystując swoje okazje strzeleckie i kontrolując grę. Po przerwie sytuacja się nie zmieniła, Lokomotiv nadal dyktował warunki spotkania i prowadził 7-4, wydawało się, że FC Po Nalewce nie ma już szans na zdobycie punktów. Jednak drużyna FC Po Nalewce nie poddała się i pokazała prawdziwą determinację do odrobienia strat. Dzięki Swietnej formie Patryka Merecia zdołali doprowadzić do remisu 7-7, zaskakując wszystkich swoją walką i zaangażowaniem. Niestety dla Fc Po Nalewce, Lokomotiv szybko odpowiedział kolejnymi bramkami i ostatecznie zwyciężył 12-7. Niemniej jednak, FC Po Nalewce zasługuje na ogromne brawa za swoją ambicję i walkę do końca, mimo trudnej sytuacji w tabli.

3
18:30
( 3 : 2 )
4 : 8
Raport

Mecz o mistrzostwo III ligi pomiędzy Rycerzami Balonu a Turboleser był prawdziwą kulminacją sportowej rywalizacji. W pierwszej połowie obie drużyny prezentowały wysoki poziom, a gra była niezwykle wyrównana. Pomimo tego, że Turboleserzy zdobyli pierwszą bramkę, to na przerwę schodzili z jednobramkową stratą, gdyż Rycerze Balonu prowadzili wynikiem trzy do dwóch.

Po przerwie sytuacja się zmieniła, a zawodnicy Turboleser zdecydowanie lepiej Radzili sobie na boisku. Ich gra była bardziej zorganizowana i skuteczna. Ostatecznie to oni zdominowali drugą połowę, zdobywając aż sześć bramek, podczas gdy Rycerze zdołali strzelić jedynie jedną. Wynik końcowy to 8 do 4 na korzyść Turboleserów, którzy zasłużenie zostali mistrzami trzeciej ligi.

4
18:30
( 7 : 5 )
8 : 9
Raport

Mecz Fortuna Łódź 2 - Sawo Gruz Arena okazał się dość ciekawym widowiskiem, które wprawiło graczy obu ekip w wolę walki. Zawodnicy Sawo Gruz Areny dobrze weszli w mecz, zdobywając błyskawicznie dwie bramki, lecz chwilę później nastąpiło wyrównanie. Następnie Sawo Gruz Arena zdobyła jeszcze kilka bramek, a do przerwy ekipa Szymona Michalaka, prowadziła wynikiem 7-5. Wydawałoby się, że mają mecz pod kontrolą, nawet Seweryn Bluszcz z rezerw Fortuny pomógł im, zdobywając bramkę samobójczą, ale to rezerwy Łódzkiej Fortuny wychodzą z tego starcia zwycięsko, wygrywając to spotkanie 9-8.